Informacje podstawowe

Zajęcia prowadzone są z błogosławieństwem JE Ks. Abpa Henryka Hosera, Ordynariusza Diecezji Warszawsko-Praskiej.

 

Terminy

Zajęcia odbywają się każdą drugą sobotę miesiąca od października 2016 do czerwca 2017. Zajęcia jednego kierunku trwają ok. 1,5 godziny.

Zależnie od ilości zgłoszonych osób oraz innych czynników, istnieje możliwość utworzenia dodatkowych grup w piątek wieczorem i niedzielę rano - również w każdym drugim weekendzie miesiąca.

Szczegółowa rozpiska terminów i godzin znajduje się pod tym adresem: http://jezusnastadionie.pl/formacja/terminy-i-plany-zajec

 

Miejsce

Zajęcia odbywać będą się w pobliżu katedry warszawsko-praskiej w Warszawie, w Zespole Szkół nr 45 ul. Jagiellońska 7 (Praga Północna)

 

Wybór zajęć i udział w wielu zajęciach

Możliwe jest uczestniczenie w więcej niż jednych zajęciach. Plan dnia, w którym odbywają się zajęcia jest tak ułożony, aby było możliwe uczestnictwo w dowolnie wybranych zajęciach.

Uwaga: w przypadku uczęszczania na zajęcia Posługi Modlitwy Charyzmatycznej wymagany jest wcześniejszy lub równoległy udział w formacji ewangelizatorów.

 

Jak się zapisać?

Zgłaszanie udziału na zajęcia formacyjne opisane jest po tym adresem: http://jezusnastadionie.pl/formacja/zapisy-na-zajecia

 

Koszty

Udział w zajęciach nie wymaga ponoszenia konkretnej opłaty. Podczas zajęć zbieramy ofiary na pokrycie kosztów. Dokładamy starań, aby każdy, niezależnie od swojej sytuacji finansowej mógł uczestniczyć w zajęciach.

 

zaktualizowano 25.11.2016:

Uzupełnienie: Udział w zajęciach odbywa się za kaucją. Tj. Uczestnik wpłaca kaucję, która jest zwracana na koniec roku formacyjnego pod warunkiem zachowania wymaganej obecności na zajęciach. Praktyka ta stosowana jest dla zmobilizowania uczestników do regularnego uczestnictwa. Szczegółowe informacje udzielane były mailowo oraz podczas pierwszego zjazdu.

 

Więcej w tej kategorii: « Terminy i plany zajęć
Top