JNS WorshipStyle (1)

Zapraszamy na comiesięczną formację taneczną, przygotowującą do największego wydarzenia tanecznego tego roku!


Czy kiedykolwiek marzyłaś/marzyłeś, by zatańczyć dla Boga z głębi swego serca?

Czy chciałabyś/chciałbyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami?

Chcesz rozwijać swoje zdolności?

Poznać ludzi z pasją?

A może zastanawiasz się, czy Bóg potrzebuje Twoich rąk i nóg?

 

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, to poniższe zaproszenie jest skierowane do Ciebie!

Proponujemy Ci comiesięczną formację taneczną, przygotowującą do uwielbienia Jezusa na stadionie narodowym poprzez taniec i gesty. Zgłoś się na warsztaty i weź udział w największym wydarzeniu tanecznym tego roku!

Poszukujemy zarówno tancerzy początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem uwielbienia, jak i tancerzy na poziomie zaawansowanym, którzy mieli już styczność z tańcem i pragną doskonalić swój warsztat, oddając tym chwałę Bogu.

Warsztaty będą się odbywać raz w miesiącu w soboty między godz. 12:00 a 18:00 od stycznia do czerwca 2017. Konkretne godziny będą ustalone po podziale Uczestników na grupy na pierwszych zajęciach.

 

Terminy zjazdów:

 • 14 stycznia
 • 18 lutego
 • 18 marca
 • 22 kwietnia
 • 20 maja
 • 23-25 czerwca - trzydniowe rekolekcje dla posługujących
 • 1 lipca REKOLEKCJE NARODOWE "Jezus na stadionie 2017"

 

Miejsce:

Warsztaty będą się odbywać w pobliżu katedry warszawsko-praskiej w Warszawie, w Zespole Szkół nr 45 ul. Jagiellońska 7 (Praga Północna).

 

Koszt formacji tanecznej (6 zjazdów):

599 PLN

*Dla osób deklarujących posługę tańcem na Stadionie Narodowym i jednocześnie zobowiązujących się do uczestnictwa we wszystkich zjazdach, koszt warsztatów pokrywa Organizator "Jezus na stadionie 2017".

 

Przedział wiekowy:

15 - 35 lat

 

Regulamin warsztatów:

 1. Niniejsze warsztaty mają na celu formację taneczną przygotowującą Uczestników do uwielbienia Boga na stadionie narodowym podczas Rekolekcji Narodowych 2017. Uczestnicy warsztatów, którym koszt formacji pokrywa Organizator rekolekcji Jezus na Stadionie, deklarują swoje uczestnictwo w całości warsztatów jak i w tanecznym uwielbieniu Jezusa na stadionie narodowym 1 lipca 2017 jako wolontariusze. W razie nieobecności na wymienionych powyżej (poza sytuacjami losowi lub zwolnieniem lekarskim), uczestnicy zobowiązują się do pokrycia całości kosztów warsztatów (599 PLN).
 2. Jeśli osoba, która chciałaby uczestniczyć w warsztatach, nie ukończyła 18 lat, wymagane jest oświadczenie przedstawicieli ustawowych - rodziców lub innych opiekunów prawnych - poświadczającego wyrażenie zgody na udział w zajęciach i na poniesienie związanych z nimi kosztów.
 3. Rejestrując się na warsztaty oświadczam, iż posiadam pełną zdolność do udziału w zajęciach tanecznych (brak przeciwwskazań lekarskich ani zdrowotnych).
 4. Rejestrując się na warsztaty oświadczam, iż posiadam ważne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na cały okres trwania zajęć (polisę pakietową lub oddzielną) i biorę w nich udział na własną odpowiedzialność.
 5. Zobowiązuję się do poinformowania Organizatora o jakichkolwiek problemach zdrowotnych przed warsztatami (wysyłając email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a także o wszelkich dolegliwościach chorobowych w trakcie zajęć.
 6. Rejestrując się, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzam zapoznanie się z zasadami rezerwacji miejsc.
 7.  Rejestrując się, wyrażam zgodę na nieodpłatne utrwalanie i publikację swojego wizerunku w mediach. [Ekipy JNS & Worship Style dbają o pozytywne wykorzystywanie i upublicznianie (zdjęcia, filmy, etc.) wizerunku osób biorącymi udział w Zajęciach Worship Style w ramach ich działalności.]
 8. Organizator nie wyraża zgody na rejestrowanie, publikowanie, kopiowanie i udostępnianie treści zajęć lub wypożyczanie ich osobom nie będącymi uczestnikami. Wyjątek stanowią cele dydaktyczne i akcje ewangelizacyjne. Możliwość udostępniania materiałów w tychże celach istnieje wyłącznie po konsultacji z Organizatorem warsztatów Worship Style.
 9. Biorąc udział w warsztatach formacyjnych, akceptujesz powyższy Regulamin.Jak się zapisać?

 Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

 

Uczestnicy proszeni są, by zabrać ze sobą: wygodne buty sportowe, dresy, koszulki na przebranie i dużo wody.

 

Zgłoszenia do 9 stycznia 2017 r.

Ilość miejsc ograniczona! O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia! :)

 

Ekipa JNS &  Worship Style

 http://worshipstyle.pl/

Top