Świadectwa

Ale teraz, dzięki łasce Pana...

Doznałam silnej potrzeby pójścia do spowiedzi, lecz towarzyszył mi lęk i wahanie, również niedowierzanie i wątpliwość. Podczas rozgrzeszenia usłyszałam piękne słowa... 

 

Chciałabym podzielić się moim świadectwem uzdrowienia, którego doświadczyłam na stadionie podczas spotkania z o. Bashoborą. Mam 23 lata. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łomży. Podczas spotkania modliłam się o przemianę w mojej rodzinie, jak również o moje uzdrowienie duchowe z nienawiści do mojej mamy; o łaskę, bym potrafiła jej wybaczyć, pozbyć się uczucia nienawiści i łaskę, by przede wszystkim ona wybaczyła mi.
Przez całe spotkanie płakałam i czułam żal, którego nie mogłam uspokoić i opanować. Miałam wrażenie, że to sam Bóg mówi do mnie, objaśnia mi i poucza mnie przez o. Bashoborę.

Doznałam silnej potrzeby pójścia do spowiedzi, lecz towarzyszył mi również lęk i wahanie, również niedowierzanie i wątpliwości, które mnie ogarniały, ale prosiłam o ich odsunięcie ode mnie. Podczas rozgrzeszenia usłyszałam piękne słowa, które, miałam wrażenie, rozwijał potem i interpretował o. Bashobora. Podczas adoracji czułam kłucie w sercu oraz pokój, a także uczucie sytości. Wiedziałam, że coś się dzieje, zmienia i czułam potrzebę powrotu do domu.

Kiedy wróciłam następnego dnia, akurat trafiłam na czas obiadu i strasznie się bałam. Sama nic nie zjadłam właśnie z tego niepokoju, który mi towarzyszył. Po obiedzie, kiedy mama wstała od stołu, zaczepiłam ją i poprosiłam o wybaczenie wszystkiego, co jej zrobiłam. Powiedziałam, że również ja jej wybaczam. Przytuliłam ją i obie już wtedy płakałyśmy. Odnoszę wrażenie, że mama nie do końca zrozumiała, co się wydarzyło i jak wielką to ma wagę, ponieważ usłyszałam od niej wtedy, że ja nie mam jej czego wybaczyć, bo nic złego mi nie uczyniła, ale powiedziała mi też, że się nie gniewa.

Jestem szczęśliwa! Wiem, że i we mnie i w niej postępuje zmiana. Wtedy również płakali moi bracia i siostra. Od tego czasu czuję wielki pokój w sercu, nie denerwuję się już tak bardzo, jak kiedyś na mamę. Szczerze mówiąc, to nie rozmawiałam nigdy z mamą o problemach czy radościach; nigdy chyba nie powiedziałam jej, że ją kocham, ale to też zamierzam zmienić. Kłóciłyśmy się bardzo. Padały słowa nawet bluźniercze, ciężkie przekleństwa na siebie, złorzeczenia, rodzina była w strasznej rozsypce. Jeszcze jest, ale teraz, dzięki łasce Pana, powoli się to zmienia.

Dziękuję Panu za to, że mogę uczestniczyć w Jego planie. Czuję się zupełnie inaczej, pragnę ten stan ducha utrzymywać i pogłębiać. Chwała Panu!

Agnieszka

Czytany 3525 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 grudzień 2015 11:28
Share this article

About author

Joanna Nowak
Zaloguj się, by skomentować

STREFA WIDZA

  • VOD - oglądaj
  • Jezus na Stadionie 2015 PROMO
  • Jezus na Stadionie 2015 RETRANSMISJA
  • Kazania, konferencje, nauczania
  Niedziela Uwielbienia, luty 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, luty 2017, Katedra
  Niedziela Uwielbienia, luty 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, luty 2017, Katedra
  Niedziela Uwielbienia, styczeń 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, styczeń 2017,
  Niedziela Uwielbienia, styczeń 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, styczeń 2017,
  Niedziela Uwielbienia, grudzień 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, grudzień 2016,
  Niedziela Uwielbienia, listopad 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, listopad 2016,
  Niedziela Uwielbienia 13 listopada 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania 13 listopada
  Niedziela Uwielbienia 9 października 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania 9
  Niedziela Uwielbienia 9 października 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania 9
  Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra warszawsko-praska   Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra
  Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra warszawsko-praska   Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra
  Wieczór Chwały 17 kwietnia 2016, Katedra warszawsko-praska   Wieczór Chwały 17 kwietnia 2016, Katedra
  • 1
  • 2
  • 3
Top