Świadectwa

Byłam tam, spotkałam Jezusa

Długo wahałam się, czy powinnam napisać i czy moja historia będzie nadawała się jako świadectwo. Uznałam, że być może dzięki niej ktoś inaczej spojrzy na aspekt naszej wiary i odmieni własną relację z Bogiem tak, jak uczyniłam to ja...

 

Długo wahałam się, czy powinnam napisać i czy moja historia będzie nadawała się jako świadectwo. Uznałam, że być może dzięki niej ktoś inaczej spojrzy na aspekt naszej wiary i odmieni własną relację z Bogiem tak, jak uczyniłam to ja. Jestem 25 letnią studentką i dnia 6 lipca uczestniczyłam w spotkaniu rekolekcyjnym „JEZUS NA STADIONIE”. Moja odnowa duchowa rozpoczęła się już wcześniej od momentu, kiedy trafiłam na Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie prowadzoną przez ojca J.Witko (marzec 2013r.) Pojechałam na tę Mszę właściwie nie wiedząc o niej nic, nie kierowała mną nawet ciekawość, po prostu uznałam, że powinnam się tam udać. Było to dla mnie niesamowite przeżycie.

Mimo, iż wychowywana w wierze, chodziłam do Kościoła, przyjmowałam sakramenty i wydawało mi się, że jestem wierzącą osobą, nie sądziłam, że moja relacja z Bogiem prawie nie istniała. To właśnie na tej Mszy poczułam po raz pierwszy prawdziwy dotyk Boga. Działy się ze mną dziwne rzeczy, tak bardzo płakałam, szlochałam jak dziecko na cały kościół, doznałam spoczynku w Duchu Świętym i od tej pory już nic w moim życiu nie było takie samo.
Pan Bóg mocą Ducha Świętego po prostu mnie przytulił. To piękne duchowe przeżycie. Od czasu tej Mszy Świętej staram się być w Kościele tak często, jak tylko mogłam. Msza Święta stała się dla mnie czymś tak pięknym, stała się uroczystym spotkaniem z Bogiem, Bogiem, który tak bardzo kocha.

Zaczęłam poszukiwać Mszy o uwolnienie w pobliżu, ponieważ u nas nie są organizowane i tak natrafiłam na rekolekcje „JEZUS NA STADIONIE”.
Bez wahania zakupiłam bilety dla mnie i mojego narzeczonego. Pojechaliśmy tam z ogromnej chęci uwielbienia PANA, przebywania w tak dużej wspólnocie z innymi, którzy swą ufność pokładają w Jezusie. Był to dla nas ważny, CUDOWNY dzień, który trwa do dziś i jestem pewna, że trwać będzie do końca.

Teraz wiem, że Bóg jest ze mną w każdej sekundzie, dzięki temu spotkaniu nauczyłam się modlić, moja relacja z Bogiem wygląda teraz zupełnie inaczej, teraz umiem z Nim rozmawiać. Może dla niektórych to śmieszne, ale o cokolwiek nie poproszę Pana, prędzej czy później to dostaję, jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.

Zaczęłam czytać Pismo Święte. Jest ono dla mnie wskazówką, jak iść przez życie. Mój narzeczony przestał palić, a był to jego straszny nałóg, z którym zmagał się od kilkunastu lat, nie pije też alkoholu. Od czasu Mszy o uzdrowienie i uwolnienie nie współżyjemy ze sobą i cały czas prosimy Boga, aby dał nam siłę wytrwać w czystości do czasu ślubu, choć to wcale nie jest łatwe. Teraz zrozumieliśmy, dlaczego to jest takie ważne, mimo iż wcześniej sądziliśmy że to wymysł księży itd.

Trudno nawet wyliczyć jak wiele dobrego dała nam ta wizyta w Warszawie. Teraz wiem, że z Bogiem życie może być mniej trudne, trudności pokonuje się znacznie łatwiej. Przyjmując Bożą miłość jestem taka szczęśliwa, czuję się tak bardzo kochana, akceptuję samą siebie, a przede wszystkim umiem kochać innych. Po rekolekcjach lubię rozmawiać o Bogu, dzielić się swoimi duchowymi przeżyciami z innymi mimo, że nie zawsze spotykam się z aprobatą.

BYŁAM TAM, SPOTKAŁAM JEZUSA I NA PEWNO NIE ZOSTAŁAM ZAWIEDZIONA.


Panie, dziękuję Ci, że pozwoliłeś nam być tam razem z Tobą.

Sylwia

Czytany 5319 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 grudzień 2015 11:02
Share this article

About author

Joanna Nowak
Zaloguj się, by skomentować

STREFA WIDZA

  • VOD - oglądaj
  • Jezus na Stadionie 2015 PROMO
  • Jezus na Stadionie 2015 RETRANSMISJA
  • Kazania, konferencje, nauczania
  Niedziela Uwielbienia, luty 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, luty 2017, Katedra
  Niedziela Uwielbienia, luty 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, luty 2017, Katedra
  Niedziela Uwielbienia, styczeń 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, styczeń 2017,
  Niedziela Uwielbienia, styczeń 2017, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, styczeń 2017,
  Niedziela Uwielbienia, grudzień 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, grudzień 2016,
  Niedziela Uwielbienia, listopad 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania, listopad 2016,
  Niedziela Uwielbienia 13 listopada 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania 13 listopada
  Niedziela Uwielbienia 9 października 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania 9
  Niedziela Uwielbienia 9 października 2016, Katedra warszawsko-praska   Niedziela Uwielbiania 9
  Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra warszawsko-praska   Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra
  Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra warszawsko-praska   Wieczór Chwały 19 czerwca 2016, Katedra
  Wieczór Chwały 17 kwietnia 2016, Katedra warszawsko-praska   Wieczór Chwały 17 kwietnia 2016, Katedra
  • 1
  • 2
  • 3
Top